What You Leave Behind
SD : ?
N : 749


Deep Space Nine Final Chapter

[9/9]
V předvečer bitvy, Bashir a Ezri stráví společnou noc. Později se Sisko, jako velitel Defiantu, připojí ke Spojenecké flotile (Federace,Klingoni,Romulani), aby zaútočili na Cardassii. Na Cardassii Prime zatím, Kira, Damar a Garak diskutují o možnostech hnutí Odporu. Nakonec se dohodnou, že jejich cílem bude sabotovat dodávky energie a komunikační centrum. Na Bajoru, Kai Winn požádá Dukata, aby se k ní připojil. Vyvolává Pah-Wraiths z Ohňových jeskyní, a Dukat přísahá, že zničí Siska.

Download preview - 9,25MB.


První obrázky z epizody
Kliknutím na obrázek obdržíte zvětšenou verzi:


Tisková zpráva
HOLLYWOOD, April 7 /PRNewswire/ Seriál „Star Trek: Deep Space Nine", produkovaný společností Paramount, ukončí své úspěšné sedmileté vysílání snímkem závěrečné epizody nesoucí název "What You Leave Behind". Natáčení filmu, jehož stopáž činí cca 2 hodiny, započalo počátkem dubna a mělo by skončit do 20. dubna. Scénář k „What You Leave Behind" napsali Ira Steven Behr a Hans Beimler, režisérem je Allan Kroeker.

Od svého debutu 4.ledna 1993 k všeobecnému rozšíření, nadšenému přijetí a nebývalému ohlasu „Star Trek: Deep Space Nine" zaznamenal více než 170 epizod. „Stejně jako v případě „Star Trek: The Next Generation', jsme zamýšleli vyprávět příběh "Deep Space Nine" v rozmezí sedmi let„ uvádí tvůrce a výkonný producent Rick Berman. "Ačkoliv nyní show končí, neexistuje ani jedna postava, kterou bychom si nepřáli znovuobjevit v budoucnosti„.

Výkonný producent Ira Steven Behr dodává: „Dojde k uzavření příběhu pro všech 9 hlavmích postav, stejně jako pro více než 20 hostujících hvězd, které se objeví v poslední epizodě. Navíc mohou diváci očekávat jedny z největších sekvencí speciálních efektů, která se kdy v seriálu objevily.„

Během své sedmileté historie „Star Trek: Deep Space Nine" sledoval dobrodružství odlišných skupin jednotlivců reprezentujících mnoho rozličných druhů, poté co Federace převzala řízení nad vesmírnou stanicí známou jako Deep Space Nine.

Od své premiéry „Star Trek: Deep Space Nine" získal čtyři Emmy Awards, 26 nominací na Emmy a obdržel množství dalších cen včetně dvou nominací na Hugo Awards. Poslední sezóna „Star Trek: Deep Space Nine" se umístila jako třetí nejčastěji nominovaná dramatická série v televizi obdržením šesti nominací na Emmy Award.

Hvězdou „Star Trek: Deep Space Nine" byl Avery Brooks jako Captain Benjamin Sisko; Rene Auberjonois jako šéf bezpečnosti Odo; Cirroc Lofton jako Jake Sisko; Colm Meaney jako šéftechnik Miles O'Brien; Armin Shimerman jako Quark; Alexander Siddig jako Dr. Julian Bashir; Nana Visitor jako major Kira Nerys. Všechny tyto postavy provázely děj seriálu po celých sedm let. Michael Dorn hostoval ve čtvrté sérii jako Lieutenant Commander Worf a Nicole deBoer hostovala v té samé sérii jako Lieutenant Ezri Dax.

Rick Berman and Ira Steven Behr jsou výkonnými producenty „Star TrekDeep Space Nine". „Star Trek: Deep Space Nine" byl vytvořen Rickem Bermanem a Michaelem Pillerem a je založen na Star Treku vytvořeném Gene Roddenberrym. „Star Trek: Deep Space Nine" je produkovaný společností Paramount Network Television a distribuovaný prostřednictvím Paramount Domestic Television. Paramount Television Group je součástí Viacom Inc.

Přeložil Ladislav Lála


Neoficiální - informace jsou od maníka, který tvrdí, že má skript

Pokud chcete již nyní znát rozuzlení této epizody tady je.

Thanks Anry a his page

[Předcházející epizoda] [Deep Space Nine] [Hlavní stránka]