Non Sequitur
SD : 49011
N : 122
Oficiální fotografie z Star Trek Continuum

Harry Kim je zdrcen po zjištění, že je na Zemi ve 24. Století v San Franciscu, pracuje jako návrhář hvězdných lodí a je zasnouben s Libby. Když si prohlídne záznamy zjistí, že nikdy nebyl zařazen do služby na U.S.S. Voyager!
Ačkoliv touží po Libby, jeho smysl pro povinnost ho nutí, aby se vrátil do reality tedy do Delta Kvadrantu. Brzy nato se omámený Kim střetne s Cosimem, cizincem, který má vzezření vlastníka kavárny, který mu vysvětlí, že temporální anomálie v časoprostorovém kontinuu ho transportovala do jiné reality. Kim se dovídá, že když vytvoří identické podmínky, které ho přenesli na Zem, a vletí do časového proudu, je šance, že se vrátí zpět do vlastní reality. Po dalším zkoumání Kim, zjišťuje, že Tom Paris je v této realitě údajný sympatizant z Maquis. Kim letí do Marseille (Francie), kde ho najde. Zde najde Toma opilého, zanedbaného a neochotné k čemukoliv. (V této realitě se Tom nedostal na Voyager.) Po návratu do San Francisca je Kim obviněn Hvězdnou flotilou, že je Makitský špión a dá mu domácí vězení.
Kim se však rozhodne utéct a při úniku mu pomůže Paris, který si to rozmyslel. Transportují se na Runabout nové třídy Yellowstone, který Kim navrhuje a uniknou ze Země. Flotila domnívající se, že jsou Maqisští špióni snažící se ukrást novou technologii, pošlou za nimi loď (třída Nebula), která jich má zastavit za každou cenu.. Nedaleko Země Kim najde časový proud, vytvoří identické podmínky a úspěšně se vrátí zpět do své reality.
Galerie obrázků

Harry je obviněn z špionáže

Komise o pro návrh Yellowstone

Výbuch Yellowstonou

Výhled na SF z Harryho bytu

Lepší synopse se připravuje...

Copyright © 1998 Martin Vaněk

[Předcházející epizoda] [Voyager] [Hlavní stránka] [Následující epizoda]